KONST / Litografier / Färglitografi 14534371
nr 1453 4371
Birthe Wesselhöft
(f. 1934), Danmark
Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 174/200. Färglitografi, bildmått: 48x36, yttermått inklusive ram: 74x61 cm
Birthe Wesselhøft, född 1934 i Köpenhamn, dansk målare, bosatt i Sverige.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:45:08
7/3 18:17:33
Birthe Wesselhöft
Läs mer om Birthe Wesselhöft